Autorský bar

Na vaší akci vám připravíme bar se značkovými koktejly. Hostům se bude líbit! Stačí nám říct, kde, kdy a kolik hostů se akce zúčastní, a my pro vás budeme mít několik nabídek. možnosti menu přibližně za 30 minut.

Co to je Autorský Bar?

Autorský bar od WILLBEBAR to je výjezdní bar s kreativními designovými koktejly.

Každý koktejl v nabídce byl důkladně prozkoumán naším značkovým (akreditovaným) barmanem, aby se mohl vizuálně prezentovat a samozřejmě i chutnat. Zanechte na sebe kontakty a náš manažer vám pomůže sestavit návrh koktejlu.

Jak připravujeme lístek mobilního autorskeho baru:

V nabídce Autorskeho Baru je 32 variant koktejlů. Je zde velký výběr, takže máme 3 různé varianty menu v různých cenových relacích. Odeslání odkazu na nabídku prostřednictvím libovolného messengeru nebo e-mailu, a také ve známých formátech pdf, excel. Návrh bude obsahovat možnosti baru, předem dohodnuté detaily akce, fotografie a složení všech koktejlů.

Jak vybrat menu pro Autorský Bar?

V naší nabídce koktejlů najdete 12 podpisových svítících koktejlů. Po odsouhlasení termínu a adresy akce Vám připravíme nabídku se třemi menu na výběr.

Naši barmani mají bohaté zkušenosti s poskytováním off-site neo-barových služeb a pomohou vám s výběrem koktejlů a navodí barevnou atmosféru a náladu na celý večer. Pro objednání služby kontaktujte telefonicky našeho manažera, který zodpoví všechny vaše dotazy.

Možnosti barového pultu pro Autorský bar:

Pro autorský mobilní bar si můžete vybrat ze 14 různých barových pultů. Pokud si přejete, můžeme použít vaši značku. Zde jsou populární počítadla této služby:

Nejoblíbenější barové pulty pro Autorský Bar:

eco bar praha

Barový Pult Eco

Podsvícení barový pult

Podsvícení Barový Pult

barovy pult

Kožený Barový Pult

Jak objednat barový catering?

Jak to pracuje:

Objednat se

Zavolejte nám nebo zanechte žádost online. Náš manažer vás bude neprodleně kontaktovat, aby vám objasnil podrobnosti.

Shoda na detailech

Zkoordinujeme s vámi čas, místo, počet hostů, téma baru, menu a dokonce i uniformy barmanů!

Dodání

V den konání akce vám dodáme všechny ingredience na koktejly, nádobí, personál a připravíme vybavení. A začínáme s přípravou.

Kontrola

Postaráme se o perfektní průběh akce a o to, abyste byli vy i vaši hosté nadšeni.

Našé spokojené klienty

Galina

Organizátor tenisových cen

“Děkuji barmanskému týmu WILLBEBAR. Kluci profesionálně obsloužili obrovské množství lidí. Navzdory rozdílům ve věkových skupinách, stylech a životních stylech byli všichni hosté spokojeni. Děkujeme za pozitivní vibrace během celého večera.

Pomůžeme vám vybrat menu, můžeme vám dát přesnou nabídku!
Prostě pište!

OBJEDNAT SE