Barmanská show

Nezapomenutelné emoce – s námi! Objednejte si na svou akci profesionální barmanskou show.

Vše o barmanské show

Barmanská show je celá divadelní událost pro váš večírek nebo akci. Vy Nemůžete odtrhnout oči od tance sklenic a lahví v rukou zkušeného barmana a létajících sklenic. létajících kostek ledu, které se spojují s plameny ohně.

Žádný host, ani ten nejnáročnější, neodmítne mistrovský nápoj. Tým WILLBEBAR vám nabízí barmanskou show v Praze a po celé České republice, kterou můžeme předvést v interiéru i exteriéru.

Barmanská show WILLBEBAR to je:

Organizujeme:

Barmanská show na svatbě, narozeninách nebo firemní akci? Rozhodně ano!

Barmanská show na svatbách, firemních večírcích a narozeninových oslavách bude vrcholem akce a vaši hosté na ni budou dlouho vzpomínat.

Svatební barmanská show může být součástí zábavného i soutěžního programu. Vždy s vámi probereme všechny detaily vaší nadcházející události, abychom zajistili dokonalý průběh vašeho dne. Náš barman vám na svatbě postaví pyramidu ze šampaňského, uspořádá zábavné soutěže a samozřejmě předvede skutečnou koktejlovou show.

Vždy bereme v úvahu formát a místo konání akce, publikum a dokonce i roční období, kdy se akce koná. Vždy bereme v úvahu formát a místo konání akce, publikum a dokonce i roční období.

Přehlídkové ceny barmanů:

Náklady na show závisí na složitosti programu, počtu účinkujících, potřebě dekorací, místě konání a počtu hostů. Každé představení je jedinečné!

Minimální program barmanské show začíná na 7 000 Kč. Kontaktujte nás a my vám zodpovíme všechny vaše otázky a probereme podrobnosti.

Barmanská show není jen o lahodných koktejlech

Hlavním úkolem barmana je poskytnout všem ochotným hostům svatební koktejly. Takový specialista zná tajemství přípravy tisíce horkých nápojů. Ale jak to dělá! Tento mistr je neustále v pohybu: vzduchem se míhá šejkr, který skáče z jedné ruky do druhé. K šejkru se připojí láhev rumu a sklenička, s nimiž žongluje.

Není to jen koktejlový mistr – je to žonglér za pojízdným barem. Při rezervaci této show si může být organizátor akce zcela jistý, že se hosté nebudou nudit. Žonglér nejen baví hosty svými triky, ale také připravuje koktejly.

Hlavní část představení začíná, když se za barem objeví barmanův partner.
Synchronizovaná show dvou mužů – to se vidí jen v cirkuse! Jen v cirkuse nikdo nepřipravuje koktejly. Tato nezapomenutelná podívaná vám dá zapomenout na všechno ostatní.
Nadšené publikum tleská a je pohoštěno exkluzivními koktejly.

Ohnivé koktejly a vlak lásky

Jak by se takové představení mohlo obejít bez ohnivých koktejlů? V potemnělé místnosti hosté pozorně sledují blikání šejkru. Nakonec se ve sklenicích zapálí modrý plamínek, který je přivítán jásotem. Barmani hosty pohostí ohnivými koktejly připravenými barmany.

Kdo se chce svézt ve vlaku lásky? Barman rozloží do dlouhé řady padesát sklenic naplněných ingrediencemi koktejlu. Na nich je druhá řada sklenic naplněných dalšími ingrediencemi koktejlu. Barman lehkým pohybem stiskne první sklenici v horní řadě a vlak lásky se rozjede. To přivádí hosty do nepopsatelné extáze!

Horní sklenice se převrátí do spodních a koktejl se promíchá. Nejenže je krásný a velkolepý, ale je také chutný! Hosté jsou nasyceni a veselí, pořadatelé jsou spokojeni. Velkým hitem jsou také čokoládové svatební fontány a půjčovny šišoidů, zatímco floristika (výroba kytic z květin a výzdoba sálů) vaši svatbu rozzáří a rozveselí!

Svou svatební oslavu můžete sami proměnit v nezapomenutelnou extravaganci, rezervací tohoto jedinečného programu.

Pomůžeme vám vybrat menu, můžeme vám dát přesnou nabídku!
Prostě pište!

OBJEDNAT SE