Kávový bar pro vaši akci

Nejenergičtější bar, jaký si lze představit. V nabídce jsou klasické kávy a kávové koktejly.

Všechno o Coffee Baru

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě. Kavárna je vhodná pro obchodní schůzky a společenská setkání. V nabídce jsou klasické nápoje a různé kávové koktejly.

Přestávka na kávu je skvělý způsob, jak se socializovat a načerpat energii. Pokud se vaše akce koná brzy ráno nebo pozdě večer, osvěžující nápoj vám pomůže udržet pozornost a nezmeškat důležité detaily soustředit se a nepřehlédnout důležité detaily.

Výpočet ceny akce

Pro výpočet potřebujeme znát datum vaší akce a počet hostů. Sdělte nám tyto údaje a my vám navrhneme tři možnosti menu. Každý z nich bude obsahovat parametry baru, požadavky na místo konání, fotografie všech nápojů zahrnutých v nabídce. Připravíme vám odhad ve formátu excelové tabulky nebo pdf a zašleme vám ho na e-mail.

Podpora z kávového baru

Účastníci jakékoli obchodní akce, zejména pokud se koná brzy ráno nebo pozdě večer, se vždy těší na přestávku na kávu. Organizátoři takových akcí by proto měli věnovat zvláštní pozornost kavárně. Neformální komunikace u šálku voňavého nápoje umožňuje navázat kontakt mezi partnery, posílit obchodní vztahy.

Doporučujeme objednat si na vaši akci kávový bar. Nemusíte se tak starat o dostupnost nádobí a potřebných ingrediencí, přípravu a servírování kávy. Naši baristé se o to postarají.

Náš bar udělá na všechny účastníky pozitivní dojem. Je ideálním řešením pro obchodní jednání, formální událost, jakoukoli činnost v kanceláři nebo venku.

Pokud chcete, aby se vaše akce stala nezapomenutelnou a dodala jí silný náboj, obraťte se na naši společnost. Kávový bar oživí jakoukoliv událost! Zavolejte nám a objednejte kávový bar na svoji událost již dnes!

Typy barových pultů

Můžete si vybrat z řady různých stylů pultů: dřevěný, suji-ban, ekologický. Kávovar váží 30-50 kg. Kromě toho bude na pult umístěno nádobí, nádoby s vodou, přísady pro pro přípravu nápojů.

Nejoblíbenější barové pulty:

Barový Pult Sugi Ban

dřevěný bar

Dřevěný Barový Pult

Eco Barový Pult

Jak objednat barový catering?

Jak to pracuje:

Objednat se

Zavolejte nám nebo zanechte žádost online. Náš manažer vás bude neprodleně kontaktovat, aby vám objasnil podrobnosti.

Shoda na detailech

Zkoordinujeme s vámi čas, místo, počet hostů, téma baru, menu a dokonce i uniformy barmanů!

Dodání

V den konání akce vám dodáme všechny ingredience na koktejly, nádobí, personál a připravíme vybavení. A začínáme s přípravou.

Kontrola

Postaráme se o perfektní průběh akce a o to, abyste byli vy i vaši hosté nadšeni.

Převahy

Coffee Baru:

1. Vše na jednom místě

Není třeba myslet na led, nádobí a přísady.

2. Rychlost

Na přípravu potřebujeme pouze 30 minut.

3. Stav

Skutečný bar je super!

4. Náklady

Objednat si bar mimo provozovnu je levnější než si pronajmout restauraci.

5.Cenová transparentnost

Vypracujeme jasnou kalkulaci pro bar s sebou, která odráží náklady na každý koktejl.

6. Všestrannost

Můžeme se přizpůsobit vaší akci. Dokonce i barvu uniformy barmanů si můžete zvolit sami.

Našé spokojené klienty

Galina

Organizátor tenisových cen

“Děkuji barmanskému týmu WILLBEBAR. Kluci profesionálně obsloužili obrovské množství lidí. Navzdory rozdílům ve věkových skupinách, stylech a životních stylech byli všichni hosté spokojeni. Děkujeme za pozitivní vibrace během celého večera.

Pomůžeme vám vybrat menu, můžeme vám dát přesnou nabídku!
Prostě pište!

OBJEDNAT SE