Space Bar

Pár kapek meteorického deště a špetka vesmírného pylu. Připravíme vám intergalaktické koktejly, které rozzáří vaši akci.

Všechno o Space Baru

Objednejte si bar zářivých vesmírných koktejlů a přesvědčte se sami – vesmír je blíž, než se zdá. Tyto charakteristické nápoje mají hustou texturu, třpytí se jako tisíce hvězd a poskytují hostům nezapomenutelný zážitek. Stačí pár drinků a “univerzální” párty je zaručena!
zaručeně!

Modrý perlivý nápoj s třpytkami lze nyní koupit téměř v každém supermarketu. Je těžké překvapit hosty tímto druhem šampaňského: první láhev šumivého sektu byla uvedena na trh již v roce 2013 ve Španělsku. Pokusili jsme se o něco nového – autorské vesmírné koktejly s jedinečnými kompozicemi a futuristickým dekorem.

Objednejte si “vesmírný bar” mimo budovu a buďte si jisti, že hosté budou nadšeni z vaší párty s těmi nejchutnějšími, nejfotogeničtějšími nápoji se třpytkami. Názvy mluví samy za sebe: Koktejl “Venus” pro milovníky vermutu, “Loki” pro milovníky ginu, “Valkýra” pro ty, kteří mají rádi výbušnou tequilu. Každý host bude potěšen, protože ochutná cosmo-mix podle svého gusta. jejich oblíbených lihovin.

Tyto koktejly se podávají v klasických sklenicích na long drink “Sling”. Vejde se do nich 300 ml nápoje a vynikne v nich ta nejlepší chuť. Pokud si váš večírek žádá jiný způsob podávání šumivých koktejlů, kontaktujte našeho manažera a my vám navrhneme vhodnější sklenici nebo design.

Přísady, díky nimž se naše koktejly třpytí a lesknou, jsou bez zápachu a nijak neovlivňují chuť. Navíc jsou tyto třpytivé nápoje naprosto bezpečné. Proč? Základem směsí nejsou chemické látky, ale speciální cukrářský nápojový třpyt, který se v kulinářství používá již mnoho let.

Jak objednat barový catering?

Jak to pracuje:

Objednat se

Zavolejte nám nebo zanechte žádost online. Náš manažer vás bude neprodleně kontaktovat, aby vám objasnil podrobnosti.

Shoda na detailech

Zkoordinujeme s vámi čas, místo, počet hostů, téma baru, menu a dokonce i uniformy barmanů!

Dodání

V den konání akce vám dodáme všechny ingredience na koktejly, nádobí, personál a připravíme vybavení. A začínáme s přípravou.

Kontrola

Postaráme se o perfektní průběh akce a o to, abyste byli vy i vaši hosté nadšeni.

Převahy

Mobilního Baru Willbebar:

1. Jedinečnost

Třpytivé nápoje jsou šíleně stylové a super moderní. Tento bar může být ozdobou každé akce.

2. Rychlost

20-60 minut a bar je plně připraven překvapit Vaše hosty se třpytivými vesmírnými koktejly.

3. Cena

Objednání externího baru je levnější než pronájem restaurace.

4. Cenová transparentnost

Vytvoříme jasný odhad externího baru, který odráží cenu každého koktejlu.

5. 100% přírodní

Je to neuvěřitelné! Naši mixologové se snažili, aby si vaši hosté tyto nápoje zamilovali
od prvního doušku.

6. Bezpečnost

Tyto koktejly vypadají futuristicky a zářivě, ale jsou vyrobeny ze 100% osvědčených a bezpečné složky.

Našé spokojené klienty

Galina

Organizátor tenisových cen

“Děkuji barmanskému týmu WILLBEBAR. Kluci profesionálně obsloužili obrovské množství lidí. Navzdory rozdílům ve věkových skupinách, stylech a životních stylech byli všichni hosté spokojeni. Děkujeme za pozitivní vibrace během celého večera.

Pomůžeme vám vybrat menu, můžeme vám dát přesnou nabídku!
Prostě pište!

OBJEDNAT SE