TIKI BAR pro svou akce

Kreativní pohoršení pro všechny chutě

Všechno o TIKI Baru

Tiki Bar je bar s havajskou tématikou, kde se podávají exotické koktejly v neobvyklých sklenicích. Každý ve tvaru polynéského totemu.

Kultura tiki přišla do Ameriky z ostrovní Polynésie a exotické Havaje a v maorštině znamená “TIKI” – dřevěné obrazy bůžků, těchto tajemných bohů s tajemnými grimasami, které byly překvapivě přizpůsobeny životu v Hollywoodu.

V roce 1943 se na McCaddenu objevil první tiki bar. Vymyslel ji Don Beech, inspirován ostrovní kulturou. Krédo cestujícího, který prodával alkohol v době prohibice, bylo ztělesněno v zásadě “když se nemůžeš dostat do nebe, přinesu ti ho”. A v mystické atmosféře podával speciální nápoj ve sklenicích ve tvaru sochy tiki. baru zdobeného výraznými postavami idolů.

TIKI Koktejly

Ještě jste neochutnali koktejl Tiki? Gratulujeme, máte šanci objevit zcela novou tvář sofistikovaných koktejlových chutí s mistrovským účinkem. Ačkoli je na seznamu IBA (Mezinárodní barmanské asociace) uveden pouze jeden z těchto koktejlů, stává se tento koktejl skutečnou vizitkou kreativních večírků.

Jak připravujeme menu?

Na koktejlovém lístku najdete 20 typických tropických koktejlů. Po domluvě data a adresy akce připravíme návrh se třemi možnostmi menu, ze kterých si můžete vybrat.

Koktejl se skládá z tropických a citrusových čerstvě vylisovaných rumových šťáv. Kyselost ovoce, kyselost limetky, hořkost citrusových plodů a horký rum odvádějí skvělou práci v něčem, co bylo dosud jen totemovým tiki stvořením. Ráj je blíž a chuť bohatší.

Tropický barový pult

Pro podávání koktejlů doporučujeme instalovat bambusový bar, který má k dispozici 2 pulty. Pokud chcete, můžete si vybrat jakoukoli jinou barovou stanici ze 14 možností.

Nejoblíbenější barové pulty:

Tropicky Barový Pult

1 barový pult – 120 cm
2 barové pulty – 240 cm

Jak objednat barový catering?

Jak to pracuje:

Objednat se

Zavolejte nám nebo zanechte žádost online. Náš manažer vás bude neprodleně kontaktovat, aby vám objasnil podrobnosti.

Shoda na detailech

Zkoordinujeme s vámi čas, místo, počet hostů, téma baru, menu a dokonce i uniformy barmanů!

Dodání

V den konání akce vám dodáme všechny ingredience na koktejly, nádobí, personál a připravíme vybavení. A začínáme s přípravou.

Kontrola

Postaráme se o perfektní průběh akce a o to, abyste byli vy i vaši hosté nadšeni.

Převahy

TIKI Baru:

1. Vše na jednom místě

Není třeba myslet na led, nádobí a přísady.

2. Rychlost

Na přípravu potřebujeme pouze 30 minut.

3. Stav

Skutečný bar je super!

4. Náklady

Objednat si bar mimo provozovnu je levnější než si pronajmout restauraci.

5.Cenová transparentnost

Vypracujeme jasnou kalkulaci pro bar s sebou, která odráží náklady na každý koktejl.

6. Všestrannost

Můžeme se přizpůsobit vaší akci. Dokonce i barvu uniformy barmanů si můžete zvolit sami.

Našé spokojené klienty

Galina

Organizátor tenisových cen

“Děkuji barmanskému týmu WILLBEBAR. Kluci profesionálně obsloužili obrovské množství lidí. Navzdory rozdílům ve věkových skupinách, stylech a životních stylech byli všichni hosté spokojeni. Děkujeme za pozitivní vibrace během celého večera.

Pomůžeme vám vybrat menu, můžeme vám dát přesnou nabídku!
Prostě pište!

OBJEDNAT SE